Nie radzisz sobie ze stresem, cierpisz na bezsenność? Porozmawiaj ze specjalistą

0 Comments

Współczesny świat i jego tempo sprawia, że wielu z nas czuje się przytłoczonych obowiązkami, nie potrafi poradzić sobie ze stresem i czuje ciągły lęk. Często prowadzi to również do depresji i problemów ze snem. Jeżeli nie radzimy sobie już z otaczającym nas światem, jest to sygnał, że musimy skorzystać z pomocy psychologa, psychiatry lub terapeuty. Teraz możemy to zrobić bez wychodzenia z domu.

Nie wstydź się poprosić o pomoc

Obecnie coraz więcej mówi się o zdrowiu psychicznym i tym, jak o nie dbać. Nic dziwnego – jeszcze nigdy nie żyliśmy w takim tempie, nie mieliśmy tylu stresów i nie byliśmy tak bombardowani złymi informacjami ze świata. W połączeniu z brakiem czasu na relaks i sen często w efekcie cierpimy na uczucie ciągłego napięcia, zmian nastroju, jesteśmy podrażnieni i przygnębieni. Często nie zdajemy sobie sprawy z tego, że nasz stan może być oznaką czegoś poważniejszego – nawet depresji.

Na szczęście dzisiaj coraz chętniej sięgamy też po pomoc profesjonalistów: psychologów, psychiatrów i terapeutów. Oni za pomocą rozmowy i czasami leków pomagają nam odnaleźć spokój i metody radzenia sobie ze stresem. Jeżeli nie mamy czasu albo odwagi udać się do gabinetu lekarza, teraz możemy odbyć taką wizytę z naszej kanapy.

Konsultacja online – skorzystaj z pomocy lekarza online

Teraz żeby uzyskać pomoc specjalisty od zdrowia psychicznego nie musimy już nawet wychodzić z domu. Wystarczy usiąść na kanapie i połączyć się z lekarzem przy pomocy komputera albo telefonu. W ten sposób możemy odbyć wizytę u psychiatry albo psychoterapeuty i skorzystać z jego pomocy. Podczas wizyty porozmawia on z nami o naszych problemach i zdiagnozuje nasz stan.

E-recepta online – czy psychiatra podczas wizyty online może ją wystawić?

Tak, podczas takiej wizyty psychiatra może nam wystawić e-receptę na potrzebne leki. Otrzymamy ją w formie 4-cyfrowego kodu, który możemy normalnie zrealizować w aptece. Recepta online to bardzo wygodny sposób uzyskania leków na nasz problem. Pamiętajmy, że recepty na leki nie wystawi nam psychoterapeuta – on pomoże nam przy pomocy rozmowy.

Medyk online i e-recepta sprawia, że często łatwiej skorzystać nam z pomocy specjalisty. Dzięki temu jesteśmy w stanie zdiagnozować nasz problem i zacząć go odpowiednio szybko leczyć. Pamiętaj, że życie w ciągłym stresie i przygnębieniu nie powinno być normą i takie stany można leczyć.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *