Osocze bogatopłytkowe Warszawa – rozwiązania czysto estetyczne

0 Comments

Zastosowanie między innymi w kosmetologii i medycynie estetycznej. Mowa tutaj o preparacie krwiopochodnym, który pobierany jest głównie z krwi obwodowej człowieka lub zwierzęcia i który zawiera zwiększoną liczbę płytek krwi. Oczywiście to nie jest wszystko co zostało zawarte w tego rodzaju rozwiązaniu . Możemy zetknąć się także z licznymi czynnikami wzrostu, które stymulują procesy regeneracyjne, a także z wieloma innymi składnikami pozwalającymi na znaczną regenerację tkanek i procesów gojenia się ran. Osocze bogatopłytkowe jest jednym z nowszych wynalazków, które faktycznie zasługuje na godną uwagę. Wszystko to za sprawą popularnego botoksu, który pozwala na zachowanie dłuższego młodego wyglądu bez względu na upływający czas. Botoks jednak ma tą wadę, że po jego zastosowaniu nasza skóra wygląda sztucznie. Chcąc więc wyeliminować ten aspekt, stworzono osocze bogatopłytkowe, które pozwala na uzyskanie bardziej naturalnego efektu. Przyjrzyjmy się więc bliżej jego możliwością i zasadzie działania.

Zastrzyki z osocza bogatopłytkowego, dla kogo są przeznaczone?

Tego typu rozwiązanie jest skierowany głównie do osób, które mają problemy z cerą i skórą. W szczególności mowa tutaj o osobach posiadających wysuszoną i popękaną skórę twarzy, szereg blizny, czy też widoczne zmarszczki i bruzdy. Ze względu na swoje składniki osocze bogatopłytkowe pozwala na ujędrnienie i zregenerowanie naszych tkanek, nadając im większą witalność, a tym samym młodość. Bardzo często zabieg ten określany jest mianem wampirzego liftingu. W praktyce jednak jego wykonanie nie należy do najprostszych, gdyż niezwykle ważne jest odpowiednie dobranie grupy krwi do opisanej przez pacjenta, a także sprawdzenie, czy nie posiada ona alergii na poszczególne odczynniki. W efekcie, gdy wszystko się zgadza, to osocze bogatopłytkowe podajemy dla pacjenta i możemy spodziewać się pobudzenia oraz działania regeneracyjnego skóry, a także stymulowania fibroblastów do tworzenia nowego kolagenu i regeneracji naczyń krwionośnych. Oczywiście tego typu działania należy do bardziej naturalnych rozwiązań pozwalających na uzyskanie trwalszego i piękniejszego wyglądu.

Przebieg zabiegu

Sam zbieg składa się z trzech głównych etapów, z czego pierwszym z nich jest pobranie krwi z żyły pacjenta, oczywiscie na czczo po to, aby uzyskane wyniki były, jak najbardziej rzetelne. Kolejnym aspektem jest pozyskanie w koncentratu bogatopłytkowego przy pomocy specjalnego separatora, a także oddzielenie osocza. Kiedy zostaniesz to wykonane dochodzi do wstrzyknięcia całego materiału do krwi pacjenta, w poszczególnych miejscach, które chcemy ujędrnić. Interesujące jest to, że zabieg ten wcale nie wymaga od nas potem długiego okresu rekonwalescencji, czy też pewnych zabiegów wspomagających. Co więcej bardzo często osocze bogatopłytkowe jest stosowane w przypadku licznych urazów, a za sprawą swojego bogatego działania pod kątem regeneracyjnym. stąd też nieraz możemy spotkać się z nim w przypadku urazów mięśni szkieletowych, czy też stawów złamaniach oraz brakach wzrostu o stanach zapalnych, czy potrzebie przyspieszonego gojenia ran.

Osocze bogatopłytkowe Warszawa – gdzie można wykonać zabieg?

Jeżeli chcemy wykonać zabieg obejmujący osocze bogatopłytkowe, najlepiej jest skorzystać z wyszukiwarki internetowej po to, aby znaleźć przychodnie, które oferują tego typu usługi. Wpisując więc hasło w wyszukiwarkę internetową, jakim jest „osocze bogatopłytkowe Warszawa”, naszym oczom ukaże się szereg różnego rodzaju propozycji, które będą zachęcały nas do skorzystania z danej oferty. Istotne jest to, aby poszukać specjalnych porównywarek, które pozwolą nam na stworzenie rankingu najlepszych i najkorzystniejszych pod kątem opinii usług dostępnych na terenie Warszawy. W efekcie unikniemy niekompetentnych specjalistów, czy też niemiłej obsługi, a tym samym cały proces leczenia będzie przebiegał w sposób odpowiedni. Czy warto korzystać z tego typu rozwiązania? Na to odpowiedzieć każdy musi sobie sam, Niemniej jednak jest to na tyle bezpieczne i skuteczne, że w przypadku https://grayseo.pl/pozycjonowanie/malopolskie/ bawienia się problemów z cerą warto zastanowić się nad tego typu możliwościami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *