Usuwanie rozstępów

0 Comments

Klinika VESUNA działa prężnie na rynku medycyny estetycznej od wielu lat i nadal cieszy się dużym zainteresowaniem pośród mieszkańców Małopolski. Bogata oferta usług z pogranicza medycyny estetycznej oraz laseroterapii wzbudza zainteresowanie pośród kobiet i mężczyzn. Oferowane zabiegi nie tylko poprawiają wygląd czy kondycję zdrowotną, ale przede wszystkim podwyższają samocenę pacjentów Kliniki.

 

Klinika VESUNA to dwie nowoczesne Kliniki Medycyny Estetycznej i Laseroterapii – na ulicy Dobrego Pasterza 118C/LU11 i w biurowcu HEXAGON na ulicy Zamkniętej 10 lok. 4. Oba gabinety są wyposażone w sprzęt medyczny najnowszej generacji. Tym samym w trakcie zabiegów wykorzystuje się innowacyjne, a także bezpieczne technologie, co przekłada się na poziom komfortu pacjentów podczas zabiegu usuwanie rozstępów kraków.

Profesjonalny personel Kliniki VESUNA sięga tylko po sprawdzone oraz przebadane preparaty, z polskimi, światowymi certyfikatami potwierdzającymi ich jakość.

 

VESUNA śledzi na bieżąco trendy i technologie, które pojawiają się na rynku. W rezultacie Klinika może się pochwalić bogatą ofertą zabiegów z pogranicza medycy estetycznej, laseroterapii czy ginekologii estetycznej. Urządzenia medyczne znajdujące się w obu gabinetach posiadają certyfikaty CE i FDA.

 

Zespół Kliniki VESUNA podchodzą indywidualnie do każdego pacjenta, to właśnie pacjent jest dla nich najważniejszy. Przed samym zabiegiem mogą się oni zdecydować na profesjonalne konsultacje z doświadczonym personelem VESUNY. Nie da się ukryć, że konsultacje stwarzają niepodważalną możliwość dobrania najlepszych zabiegów czy terapii dostosowanych do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Podczas zabiegu, personel Kliniki dokładają wszelkich starań, aby zagwarantować swoim pacjentom optymalny komfort, a przede wszystkim bezpieczeństwo, które Kliniki jest najważniejsze.

Nieskrywany entuzjazm pacjentów z efektów przeprowadzonej kuracji czy zabiegu i uśmiech na ich twarzach napędza Klinikę VESUNA do działania Właśnie z tego powodu personel nieustannie podnosi swoje umiejętności, uczestnicząc w licznych szkoleniach, śledząc nowe trendy pojawiające się na wciąż rozwijającym się rynku medycyny estetycznej.

 

#usuwanierozstępówkraków

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *